Menu

Ansatte

Ledelsen ved Ringen

Daglig leder: Sindre Bårdseng

sindre@ringen-rehab.no, tlf: 62 33 45 01 / 995 52659

Tverrfaglig leder: Astrid Børsting Andersson

astrid@ringen-rehab.no, tlf: 62 33 45 03 / 977 13446

Avdelingsleder Service/ Kvalitetskoordinator: Erlend Løkken

erlend@ringen-rehab.no, tlf: 62 33 45 05 / 957 60813

 

 

Helseavdelingen

Medisinsk ansvarlig lege: Leif Jonny Braastad

Tlf: 62 33 45 13 / lege@ringen-rehab.no

Lungespesialist/Indremedisiner: Tore Jørgen Rødølen

Nevrolog: Stein Helge Tingvold

LIS Onkolog: Magnus Harneshaug

Tlf: 62 33 45 00 / lege2@ringen-rehab.no

 

 

Teamkoordinator: Simona Stensby, sykepleier

Tlf: 62 33 45 10 / simona@ringen-rehab.no

 

 

 

 

Teamkoordinator: Ragna Lovise Bjørke, kreftsykepleier

Tlf: 62 33 45 12 / ragna@ringen-rehab.no

 

 

 

 

 

Teamkoordinator: Pål Jostad, fysioterapeut

Tlf: 62 33 45 16 / paal@ringen-rehab.no

 

 

 

 

Serviceavdelingen

Fagleder Kjøkken: Rudolf Stucki

Tlf: 62 33 45 08/21 / kjokken@ringen-rehab.no

 

 

 

Fagleder Renhold: Unni Sveen

Tlf: 62 33 45 86 / renhold@ringen-rehab.no

 

 

 

Fagleder Resepsjon: Berit J. Sønsterby

Tlf: 62 33 45 00/07 / inntak@ringen-rehab.no

 

 

 

Fagleder Vedlikehold: Roy Joløkken

Tlf: 62 33 45 04 / rjoloek@ringen-rehab.no